Szukasz dobrego architekta?

Od 13 lat jestem architektem. Zrealizowałem wiele projektów z różnych dziedzin architektury. Działam między innymi w Zabrzu oraz na terenie całego Śląska. To co mnie wyróżnia to dbałość o każdy detal współpracy. Zajmuję się projektowaniem domów, obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrzami. Standardem mojej usługi jest zdobycie dla moich klientów wszelkich pozwoleń związanych z ich inwestycją.

architekt zabrze opinie

Zobacz, co mogę Ci zaproponować?

projektdomuzabrze
PROJEKTY DOMÓW

Projektuję domy w których się żyje, a nie tylko mieszka.  Domy idealne dostosowane do użytkowników, ich potrzeb i możliwości, budżetu. Optymalizuje koszty budowy, dzięki czemu możesz zbudować dom w określonym przez siebie budżecie.

OBIEKTY USŁUGOWE

Prestiżowa siedziba to najlepsza wizytówka firmy. Niezależnie od tego czym się zajmujesz zaprojektujemy dla Ciebie w pełni funkcjonalne, komfortowe, a przede wszystkim zgodne z wszelkimi wymaganiami i przepisami szczegółowymi lokale i obiekty usługowe.

wnętrze zabrze
WNĘTRZA

Oferuję projekty wnętrz użytkowych oraz mieszkalnych. Od koncepcji do pełnego projektu wnętrza. Podczas naszych spotkań ustalamy: styl wnętrza, kolorystykę oraz budżet. Tworzę projekty przy wsparciu najnowszych technologii, dzięki czemu możesz od razu zobaczyć bardzo realistyczny efekt.

Wszystkie sprawy formalne biorę na siebie!

Standardem mojego biura architektonicznego jest zdobycie dla klientów wszelkich pozwoleń związanych z ich inwestycją ( wszelkie dokumenty formalne, uzgodnienia, warunki techniczne, oraz zgody).

Oszczędzasz swój czas oraz nerwy związane z chodzeniem po urzędach. Możesz się skupić wyłącznie na Swoim projekcie. Gwarantuję uzyskanie pozytywnej decyzji lub skutecznego zgłoszenia.

.

Zapraszam na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie dotyczące Twojego projektu.

Jeśli masz pytania zadzwoń pod niżej podany numer lub wypełnij formularz po prawej stronie.

ATECTIS Biuro Projektów

ul. Pawła Kubiny 6
Ruda Śląska

Online contact and registration forms from Wufoo.